products

% 99 NMN Toz Nad Enzim Nikotinamid Adenin Dinükleotit Nad Takviyesi

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Sengmei
Sertifika: ISO
Model numarası: nad
Min sipariş miktarı: 1kg
Fiyat: USD2900-3200per kg
Ambalaj bilgileri: 1 kg / çanta, 25kg / tambur
Teslim süresi: 3 iş gün
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: Ayda 100kg
Detay Bilgi
ad: hayır CAS Numarası.: 53-84-9
EINECS No.: 200-184-4 tip: Vitaminler, Amino Asitler ve Koenzimler
kullanım: Hayvan İlaçları Saflık: % 99
Vurgulamak:

nmn bulk powder

,

nmn nicotinamide mononucleotide


Ürün Açıklaması

En kaliteli nad enzimi nikotinamid adenin dinükleotid ve ek cas 53-84-9

Nad Giriş

Nikotinamid adenin dinükleotidi (NAD), tüm canlı hücrelerde bulunan bir koenzimdir.Bileşik bir dinükleotittir, çünkü fosfat grupları aracılığıyla birleştirilen iki nükleotitten oluşur.Bir nükleotid, bir adenin bazı ve diğer nikotinamid içerir.Nikotinamid adenin dinükleotidi iki biçimde bulunur: sırasıyla NAD+ ve NADH olarak kısaltılan oksitlenmiş ve indirgenmiş bir biçim.

Nad İşlevi

Nikotinamid adenin dinükleotidi, metabolizmada birkaç önemli role sahiptir.Redoks reaksiyonlarında bir koenzim olarak, ADP-ribosilasyon reaksiyonlarında ADP-riboz parçalarının donörü olarak, ikinci haberci molekül siklik ADP-ribozun bir öncüsü olarak ve ayrıca bakteriyel DNA ligazları ve bir grup için bir substrat olarak görev yapar. proteinlerden asetil gruplarını uzaklaştırmak için NAD+ kullanan sirtuin adı verilen enzimler.Bu metabolik fonksiyonlara ek olarak, NAD+, hücrelerden kendiliğinden ve düzenlenmiş mekanizmalarla salınabilen ve bu nedenle önemli hücre dışı rollere sahip olabilen bir adenin nükleotidi olarak ortaya çıkar.

NAD+ ve NADH'yi yapan ve kullanan enzimler hem farmakolojide hem de hastalıkların gelecekteki tedavilerine yönelik araştırmalarda önemlidir.İlaç tasarımı ve ilaç geliştirme, NAD+'dan üç şekilde yararlanır: NAD'a bağlı enzimlerin aktivitesini değiştiren yapısına dayalı olarak enzim inhibitörleri veya aktivatörler tasarlayarak ve NAD+biyosentezini engellemeye çalışarak ilaçların doğrudan hedefi olarak.

Koenzim NAD+ şu anda herhangi bir hastalığın tedavisi olarak kullanılmamaktadır.Bununla birlikte, Alzheimer ve Parkinson hastalığı gibi nörodejeneratif hastalıkların tedavisinde potansiyel kullanımı için araştırılmaktadır.NAD+'nın nörodejenerasyondaki yararına dair kanıtlar karışıktır;farelerde yapılan bazı çalışmalar umut verici sonuçlar verirken, insanlarda plasebo kontrollü bir klinik deney herhangi bir etki göstermedi.

NAD+, Mycobacterium tuberculosis'in neden olduğu bir enfeksiyon olan tüberküloz tedavisinde kullanılan izoniazid ilacının da doğrudan hedefidir.

Nad Spesifikasyonu

ÜRÜN ADI NAD+
parti numarası ACT20190602 Dış ambalaj 1kg / Çanta
Depolamak Nemden uzak tutmak için mühürlü
Analiz öğeleri Şartname Sonuçlar
Dış görünüş Beyaz toz uygun

Çözümün görünüşü

(suda %5 w/v)

Renksiz ve berrak uygun
Suçlu ≤6.0% 0,4
Arsenik ≤1ppm <1
Ağır metaller ≤10ppm <10
tahlil %97,0-100,0 %99,1
Toplam Aerobik ≤1000cfu/g <1000
Maya ve küf ≤100cfu/g <100
E. Koli Olumsuz Mevcut olmayan
Salmonella Olumsuz Mevcut olmayan
Stafilokok Aureus Olumsuz Mevcut olmayan
Çözüm Kurumsal standartla uyumlu

 

İletişim bilgileri
susie

Telefon numarası : 8613228098753

Naber : +8613228098753